Tetra Tetrapro Colour Multi корм для рыб, чипсы, 12г

1,49 €

1,49 €/шт.


Tootetutvustus
Kvaliteetne täissööt, mille õrn madalatemperatuuriline tootmisprotsess tagab kõrge toiteväärtuse. Lisatud värvaine kirgastab kalade värvust.
TetraPRO on loonud kalade söötmises uue standardi. Kvaliteetne täissööt, mis on valmistatud õrna madalatemperatuurilise tootmisprotessi käigus. Eriline tootmismeetod annab TetraPRO Colour Multi-Crisps söödale väga kõrge toiteväärtuse. Multi-Crisps täissööt sisaldab vähem niiskust kui tavaline helvessööt. Nii on tagatud kõrgem toiteväärtus toote mahu kohta. Kõikides TetraPRO söötades on täiustatud proteiini ja rasva vahekord. Kõrge asendamatute rasvhapete sisaldus söödas annab piisavalt energiat, et kalad saaksid proteiini kasutada spetsiaalselt lihaste kasvatamiseks. Multi-Crisps täissöödale lisatud karotenoide sisaldav värvaine täiustab kalade loomulikku värvust. Innovatiivne kahevärviline tehnoloogia esindab neid täiendavaid eeliseid visuaalselt. Multi-Crisps sööda osakesed murenevad vähem kui tavaline helvessööt, vähendades nii purkides toidust tekkivat tolmu. Kvaliteetsed prebiootikumid stimuleerivad spetsiifiliselt kalade soole mikrofloora kasvu ja ainevahetust, toimides kasulike bakterite eelistatud toiduallikana. See vähendab vee saastatust.

Koostisosade loetelu
Koostis: kala ja kalasaadused, taimsed valguekstraktid, teravili, pärmid, õlid ja rasvad, limused ja koorikloomad, suhkrud (oligofruktoos 1%), vetikad.
Analüütilised koostisosad: toorproteiin 46%, toorõli ja -rasv 12%, toorkiud 3%, niiskusesisaldus 9%. Söödalisandid. Vitamiinid: D3-vitamiin 1860 IU/kg. Mikroelemendid: mangaan (mangaan(II)sulfaat, monohüdraat) 67 mg/kg, tsink (tsinksulfaat, monohüdraat) 40 mg/kg, raud (raud(II)sulfaat, monohüdraat) 26 mg/kg. Värvained, säilitusained, antioksüdandid.

Netokogus
12 g

Tootja, pakendaja, turustaja
TETRA GmbH

Päritoluriik
Saksamaa