PPVD GASTROINTESTINAL FELINE KONSERV 195G

СПЕЦИАЛЬНЫЙ КОРМ

2,39 €
Данный товар закончился на складе

Tootetutvustus
Täisväärtuslik ja tasakaalustatud erisööt täiskasvanud kassidele ja kassipoegadele ägeda soolestiku imendumise häire korral ning toitumuse taastamiseks ja paranemise toetamiseks. Koosneb kergesti seeditavatest koostisosadest, et tagada hea toitainete imendumine ja minimeerida toidukoormust kahjustatud soolestikule. Piiratud arv valguallikaid aitab vähendada antigeenset koormust ja seeläbi ka kahjulikke seedetrakti reaktsioone. Lisatud prebiootikum (inuliin) aitab parandada mikrofoolra tasakaalu ja stimuleerida kasulike bakterite kasvu.
Näidustused:
* Äge või krooniline seedetrakti haigus (äge või krooniline kõhulahtisus; gastroenteriit ja/või koliit; seede- ja/või imendumishäired; toidutalumatus; põletikuline soolehaigus.
* Maksahaigused, millega ei kaasne entsefalopaatiat
* Taastumiseperiood

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Toidukoguste lähtepunktide saamiseks vt. pakendil olevat tabelit.

Toitumisalane teave
Enne kasutamist või kasutamise perioodi pikendamist ning kassipoegade toitmisjuhiste saamiseks on soovitatav konsulteerida veterinaariga.
Kasuta 1-2 nädalat akuutse kõhulahtisuse ja taastumise ajal ja/või kuni taastumine on läbi.
Päevane kogus tuleks seedimise funktsiooni optimeerimiseks jagada mitmeks väikseks eineks.
Puhas, värske vesi peab olema alati saadaval.

Koostisosade loetelu
KOOSTIS: liha ja loomsed saadused, teraviljad, mineraalid, taimse päritoluga saadused, õlid ja rasvad. Kergesti seeditavad koostisosad: maks, kalkun, neerud, riisijahu, kalaõli.
Lisaained: Lisatoitained: IU/kg: Vit. A: 1 300; Vit. D3: 180; mg/kg, Fe(E1): 38, 3; I(3b202): 0, 74; Cu(E4): 4, 7; Mn(E5): 6, 7; Zn(3b605): 93, 1. Tehnoloogilised lisaained: mg/kg: E499: 2 000.
Analüütiline koostis: niiskus: 77% proteiin: 10, 5% rasvasisaldus: 6, 5% toortuhk: 2, 2% toorkiud: 0, 7% naatrium: 0, 14% kaalium: 0, 37%, tauriin: 1 200mg/kg, ME: 1030 kcal/kg.

Hoiatused
Vastunäidustused:
* Maksa entsefalopaaita
* Neerupuudulikkus

NB! Kui Teie lemmiku tervis halveneb erisöödaga söötmise ajal, võtke kohe ühendust oma veterinaararstiga!

Säilitamistingimused
Toodet hoida jahedas ja kuivas kohas. Eemal otsese päikesevalguse eest. Kui korraga ei tarvitata ära kogu konservi, hoiustada seda kaetuna külmkapis (max 48 h).

Netokogus
195 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Vae 16, 76401 Laagri, Eesti, tel: 800 5000.
Tootja esindus: UAB Nestlé Baltics, Lõõtsa 8a, 11415 Tallinn, Eesti. www.purina.ee