Kong E-collar täispuhutav krae XS, sinine

17,90 €
Данный товар закончился на складе

Состав
Täispuhutav krae 15cm kaelaümbermõõduga kassile/koerale
Количество в упаковке
1.00TK

Kong Cloud E-collar. Täispuhutav krae lemmikloomadele haavade, kriimustuste, nahalöövete korral ning operatsioonijärgseks kasutamiseks. Cloud Collar on pehme ja mugav ning ei sega looma perifeerset nägemist. Ei takista söömist ja joomist. Tugev kangas ei rebene. Masinpestav. Ei jäta jälgi mööblile.
Tähtis: pikemate jalgadega suurte tõugude ja kahe suuruse vahel olevate loomade jaoks valida suurem krae suurus. Peale operatsiooni veenduda, et krae püsiks kindlalt paigal. Mõni loom on võimeline igasugusest kraest lahti saama. Ainult lemmikloomadel kasutamiseks. Krae ei ole ette nähtud ujutamiseks.
Suurused. XS- loomadele kaelaümbermõõduga kuni 15 cm (kassid, minitõugu koerad). S-koertele kaelaümbermõõduga 15-25 cm (jack russell, sheltie). M-koertele kaelaümbermõõduga 25-33 cm (borderkolli, spanjel). L-koertele kaelaümbermõõduga 33-46 cm (labrador, kuldne retriiver). XL-koertele kaelaümbermõõduga üle 46 cm (rottweiler, mastif, dogi).
Kasutamisjuhend: aseta looma igapäevane kaelarihm läbi krae aasade. Puhu krae läbi ventiili täis (eelnevalt torka ventiili). Puhu kuni krae tundub täis, kuid mitte kivikõva. Pane krae loomale kaela ja sulge krõpsuga paela abil.
Tootja: Kong Company, USA. Toodetud Hiinas.