HILLS VE KASSI TÄISSÖÖT YOUNG ADULT KANA 1,5KG

СПЕЦИАЛЬНЫЙ КОРМ

21,90 €

14,60 €/kg

NB! Этот продукт является специальным кормом! Прежде чем добавить товар в корзину, проконсультируйтесь с ветеринаром! Этот продукт может приобрести только зарегистрированный клиент.

Hills mõõdutopsik


Tootetutvustus
Vet Essentials Young Adult kassitoit kanaga (19%) on täissööt kassidele vanuses 1-6 eluaastat. Tagab täpse tasakaalustatud toitainete vajaduse sisaldades õiges koguses energiat, proteiine, vitamiine ja mineraale ning on kontrollitud magneesiumi tasemega. Ei ole lisatud kunstlikke säilitusaineid, maitse-ja värvaineid.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Toitke looma pakendil näidatud soovitusliku päevanormi alusel vastavalt looma kaalule. Päevanormi võib jagada 2 või enamaks toidukorraks. Kui alustate uue toiduga, siis oleks soovituslik järkjärguline üleminek 7 päeva jooksul. Vesi peab olema alati kättesaadav.

Koostisosade loetelu
Koostis: liha ja loomsed saadused, teraviljad, õlid ja rasvad, taimsed kõrvalsaadused, taimsed proteiini ekstraktid, mineraalid, linnuliha, mais, riisimeski, loomne rasv, maisigluteeni ahu, tselluloos, peedipulp, taimne õli, mineraalid, seedeensüüm, kalaõli.
Analüütiline koostis: toorproteiin 31,1%, toorrasv 19,3%, omega-6 rasvhapped 3,4%, toorkiud…
Читать далее